
Talentovana Tamara Danilović odnela je pobedu od strane stručnog žirija u „Zvezdama Granda“ kada joj je uručena nagrada „Saša Popović“.
Ponosna na trijumf, Danilovićeva kaže kako nije očekivala da će ona biti odabrana od strane žirija.
– Zanimljiv je bio taj evrovizijski tip glasanja, menjaju se mesta kako ide glasanje. U jednom trnutku ti vodiš, onda neki tvoj prijatelj iz takmičenja…Drago mi je da sam uspela to da obeležim i dobijem tu nagradu- kaže Danilovićeva.

Iako nije imala tremu pred veliko finale, Tamara je priznala da je osećala nelagodnost koju je prebrodila uz Cecinu pomoć.
– Bila sam dosta neraspoložena pre izlaska na scenu, haljina je bila teška bilo je neudobno ona mi je prišla popričala sa mnom, oraspoložila me je odmah i bilo je lakše– otkrila je u emisiji „150 minuta“
Pobednica je otkrila i da li je zazirala od komentara nekog člana žirija.
– Sve kritike su dobrodošle i niko nije nešto govorio iz loše namere, nismo zazirali- tvrdi mlada pevačica.

Podsećamo, Tamari je nagradu dodelio direktor „Granda“ Goran Šljivić. Kao pobednica ona je dobila plaketu koja nosi naziv osnivača „Grand produkcije“, Saše Popovića.
-Želim da ti čestitam od srca, mislim da je vrlo zasluženo. Večeras ste svi pobednici bez obzira ko će poneti statuu „Zvezde Granda“. Čestitam svima! Svi ste fenomenalni. Tamarice, nema većeg zadovoljstva nego da ti uručim nagradu, plaketu Saše Popoviča, kao najmlađem učesniku – poručio je Goran Šljivić.
BONUS VIDEO– Intervju Tamare Danilović nakon dobijanja nagrade „Saša Popović“:
Sve najnovije vesti, dešavanja sa snimanja „Zvezda Granda“ možete da pratite na našem portalu, kao i na društvenim mrežama. Link za Fejsbuk je OVDE, dok najzanimljivije videe sa snimanja i emisija pratite na Instagramu OVDE!
PROČITAJTE JOŠ:


































