Emocije nakon velikog finala „Zvezda Granda“ još se nisu stišale, a među najlepšim scenama bila je ona kada je trećeplasirani finalista Saša Stojaković pao u zagrljaj svojoj devojci.
Iako nije ljubitelj javnog eksponiranja, ona je ovog puta prvi put pristala da govori pred kamerama i u razgovoru za Grand podeli utiske nakon njegovog velikog uspeha.

– Preponosna sam na Sašu. Nisam baš mogla da mu dajem savete, ali sam mu bila podrška tokom takmičenja – rekla je Sašina dugogodišnja devojka, a on nije krio da mu je njena podrška prethodnih deset meseci veoma značila:
– Moram da dodam da mi je bila bezrezervna podrška. Bio sam jako nervozan, ona me je videla u stanjima u kojima me niko nije video verovatno.

Iako nije osvojio pobedničku titulu, treće mesto smatra velikim uspehom.
– Slavićemo sigurno, ovo je veliki uspeh. I naravno čestitamo svim finalistima, posebno pobednicima – poručio je sa osmehom pred Grandovim kamerama i otkrio da li je očekivao plasman među troje najboljih:
– Kad je krenulo takmičenje, mnogi su mi porognozirali finale. Čak kad sam otišao na jednu probu, Ceca kad me je čula rekla mi je da sam direktno za finale (smeh). I kad je ona to rekla, tek tad sam pomislio da možda mogu da pobedim.

Njegova devojka priznala je da je finalno veče za nju bilo veoma tenzično.
– Znojili su mi se dlanovi jer nisam očekivala da će doći do ovde. Svi su slali poruke, porodica, prijatelji, baš smo imali veliku podršku – priznala je ona.

S obzirom na to da radi kao profesor u školi, mnogi su tokom takmičenja pitali Sašu da li će, ukoliko pobedi, na otvaranje nove škole u Banjaluci pozvati svoju mentorku Cecu Ražnatović.
– Nisam pobedio, eto neću moći da ispoštujem (smeh). Možda jednog dana. Mada, ako se Ceca slaže ja bih voleo da dođe – priznao je pevač i dodao:
– Kad sam video kako takmičenje teče odlučio sam da moram da uzmem neplaćeno odsustvo, da se restartujem i smognem mentalne snage i energije za sve ovo. Ljudi kraj malih ekrana ne mogu da vide koliko mi ulažemo za samo ta dva, tri minuta koje oni vide na TV-u.

Njegova partnerka kaže da nijednog trenutka nije sumnjala u njegovu odluku.
– Nije, jer je to privremeno. Verovala sam u njega i eto stigao je do trećeg mesta – rekla je, a Saši smo izmamili osmeh kada smo mu otkrili da mnoge nejgove kolege iz takmičenja često ističu da je Stojaković veoma skroman i kulturan momak:
– Mnogo mi to znači. Iskren da budem, ne pogađa me šta ko kaže za pevanje, ali kad mi kažu da sam dobar čovek i dobra duša, to me baš pogodi.

Sve najnovije vesti, dešavanja sa snimanja „Zvezda Granda“ možete da pratite na našem portalu, kao i na društvenim mrežama. Link za Fejsbuk je OVDE, dok najzanimljivije videe sa snimanja i emisija pratite na Instagramu OVDE!
PROČITAJTE JOŠ:


































