
Roker Milić Vukašinović uspešno se oporavlja nakon operacije i amputacije noge, a sada je iskreno govorio o tome kako izgleda njegov svakodnevni život nakon zahvata.
Milić kojem je amputirana noga, bez ulepšavanja je priznao da ne šeta onoliko koliko su mu lekari savetovali, ali da za to ima i vrlo konkretan razlog.

-Noga sluša, proteza ne sluša. Dosta sam je dugo nosio, udebljao sam se, pa mi je sada mala. Jako malo šetam, jer sam genetski lenj. Nisam voleo da hodam ni sa dve noge, a kamoli sada sa protezom – rekao je Milić u emisiji „Premijera – Vikend Specijal“.
Kako je Vukašinović objasnio, trenutno koristi tešku i nemobilnu protezu, ali se nada da će se to uskoro promeniti.
-Treba da dobijem protezu sa uvijajućim kolenima i onda ću hodati mnogo više, jer će mi biti lakše. Ova sada je teška i nije mobilna – istakao je roker.

Iako se uspešno oporavlja, bolovi još uvek nisu u potpunosti nestali. Milić je otkrio da se i dalje suočava sa takozvanim fantomskim bolovima.
-Imam još uvek fantomske bolove. To se inače događa ljudima kojima je amputiran neki deo tela. Bol je sada ređi i manji, ali uglavnom imam osećaj isti kao kada sam imao stopalo. Kada se desi taj bol, nekad mi dođe i da vrisnem – priznao je Milić.
Sve najnovije vesti, dešavanja sa snimanja „Zvezda Granda“ možete da pratite na našem portalu, kao i na društvenim mrežama. Link za Fejsbuk je OVDE, dok najzanimljivije videe sa snimanja i emisija pratite na Instagramu OVDE!
PROPUSTITE I:




































