U toku finala „Zvezda Granda„, atmosfera iza kulisa doživela je usijanje, a kandidati su koristili svaki slobodan trenutak da prate glasanje i pruže podršku sami sebi.
Ekipa našeg portala uhvatila je Tamaru Danilović i Bubija Ademova kako neprestano glasaju.

Kroz smeh smo ih upitali šta rade, a njihov odgovor bio je kratak i jasan:
-Glasamo, moramo.

Ipak, i u žaru borbe za pobedu pokazali su da među finalistima nema sujete. Naprotiv, kolegijalnost i prijateljstvo stavili su ispred rivalstva, pa su otkrili da će glasati i jedno za drugo.
Bubi je potom otkrio da podrška stiže i iz inostranstva, ali da mnogi ipak ne mogu da učestvuju u glasanju.
-Sad ćemo razmeniti i glasati jedno drugom. Ljudi pišu iz Švedske, hoće da glasaju, ali ne mogu – rekao je Ademov.

Sve najnovije vesti, dešavanja sa snimanja „Zvezda Granda“ možete da pratite na našem portalu, kao i na društvenim mrežama. Link za Fejsbuk je OVDE, dok najzanimljivije videe sa snimanja i emisija pratite na Instagramu OVDE!
PROČITAJTE JOŠ:


































