
Veljko Ražnatović legao je u ring nakon odrađenog treninga, a oko njega je šetao papagaj. On se poigrao sa njim i pokazao ko ih je čest gost u sali u kojoj vežbaju.
– Gde si oči moje, ćao lepi moj. Mili moj, što me gledaš tako? Nemoj da me ‘apiš – obratio se papagaju, a onda skinuo bandažere sa ruku kako bi mogao da se poigra sa njim.

Inače, u pitanju je papagaj njegovog trenera koji stalno dolazi sa njim u salu.

Veljko će u Rusiji ostati najmanje godinu dana, a njega je nedavno posetila supruga Bogdana.
O tome da li će Ceca uspeti da ode kod njega, govorila je nedavno u jednom intervjuu.
– Sa svima se čujem, sa svima. Hladno je u Rusiji, ali Veljko se ne žali inače više voli zimu. Pa za sada ne planiram da idem, imam mnogo obaveza. Počinje sve iznova da se snima i Zvezde Granda i Ceca šou i moji koncerti, obavešteni ste već o tome. Tako da, za sada ne, eventualno možda mart – rekla je Ceca.

BONUS VIDEO: Ilda Šaulić Paparazzo
Sve najnovije vesti, dešavanja sa snimanja „Zvezda Granda“ možete da pratite na našem portalu, kao i na društvenim mrežama. Link za Fejsbuk je OVDE, dok najzanimljivije videe sa snimanja i emisija pratite na Instagramu OVDE!
PROČITAJTE JOŠ:
(Pink.rs)


































