Dino Merlin progovorio o paklu koji je preživeo: „Bio sam kao biljka, nekim čudom sam se izvukao“

Dino Merlin Arena Zagreb01

Čuveni kantautor Dino Merlin je samo jednom pričao o najtežem životnom periodu i teškoj depresiji sa kojom se suočio, a za koju je tada znalo svega nekoliko njegovih najbližih ljudi.

O ovome se javno nije znalo ništa, sve dok Dino lično nije odlučio da o tome progovori.

Dino Merlin 1

Dino Merlin ne krije da se nerado seća mučnih momenata, kada je čak razmišljao da odustane od muzike i kada život za njega nije predstavljao apsolutno ništa.

Uz podršku supruge Amele, sa kojom ima ćerku Naidu i sina Hamzu, uspeo je da prebrodi te teške trenutke, te je danas maksimalno posvećen porodici i poslu.

Dino Merlin se obratio Beogradjanima 1

Nakon što mu je 2024. godine pozlilo, zbog čega je završio u bolnici, nastavio sa koncertnim aktivnostima i objavio novi album.

– U jednom periodu svog života bio sam teško bolestan. Imao sam jednu tešku depresiju. Ne bih poželeo nikome. To se manifestovalo tako da sam bio ni za šta govorio je tom prilikom pevač.

Apsolutno me ništa nije interesovalo, meni je bilo isto i život i smrt. Jednostavno sam samo bio biljka. To je bio period kada sam hteo da napustim muziku i svašta je meni tada padalo na pamet, ali eto, nekim čudom sam se izvukao – ispričao je Merlin o svojoj borbi gostujući na „HRT-u“.

Sve najnovije vesti, dešavanja sa snimanja „Zvezda Granda“ možete da pratite na našem portalu, kao i na društvenim mrežama. Link za Fejsbuk je OVDE, dok najzanimljivije videe sa snimanja i emisija pratite na Instagramu OVDE!

PROČITAJTE JOŠ:

Foto: Instagram/ Z.K.Munja,
Autor: K. Marković