
Čuveni kantautor Dino Merlin je samo jednom pričao o najtežem životnom periodu i teškoj depresiji sa kojom se suočio, a za koju je tada znalo svega nekoliko njegovih najbližih ljudi.
O ovome se javno nije znalo ništa, sve dok Dino lično nije odlučio da o tome progovori.

Dino Merlin ne krije da se nerado seća mučnih momenata, kada je čak razmišljao da odustane od muzike i kada život za njega nije predstavljao apsolutno ništa.
Uz podršku supruge Amele, sa kojom ima ćerku Naidu i sina Hamzu, uspeo je da prebrodi te teške trenutke, te je danas maksimalno posvećen porodici i poslu.

Nakon što mu je 2024. godine pozlilo, zbog čega je završio u bolnici, nastavio sa koncertnim aktivnostima i objavio novi album.
– U jednom periodu svog života bio sam teško bolestan. Imao sam jednu tešku depresiju. Ne bih poželeo nikome. To se manifestovalo tako da sam bio ni za šta – govorio je tom prilikom pevač.
– Apsolutno me ništa nije interesovalo, meni je bilo isto i život i smrt. Jednostavno sam samo bio biljka. To je bio period kada sam hteo da napustim muziku i svašta je meni tada padalo na pamet, ali eto, nekim čudom sam se izvukao – ispričao je Merlin o svojoj borbi gostujući na „HRT-u“.
Sve najnovije vesti, dešavanja sa snimanja „Zvezda Granda“ možete da pratite na našem portalu, kao i na društvenim mrežama. Link za Fejsbuk je OVDE, dok najzanimljivije videe sa snimanja i emisija pratite na Instagramu OVDE!
PROČITAJTE JOŠ:


































