Darko Lazić stigao je na proslavu rođenja deteta kolege Joce Stefanovića i nije skirvao radost zbog ovog srećnog događaja.
Darko je u izjavi za medije priznao koliko je radostan što je Joca postao tata.

-Posebno mi je drago što je Joca postao ćale. Ipak smo mi generacija koja se borila i takmičila zajedno, i odrasli smo zajedno. I posebno miju edrago što je dobio sina sa devojkom koja ga voli i koja je zaslužila da bude sa njim – rekao je između ostalog Darko.

Podsetimo, Pevač Joca Stefanović danas proslavlja rođenje sina Vukana te je u jednom prestoničkom restoranu organizovao gala proslavu na kojoj će se okupiti veliki broj prijatelja i kolega.
Slavljenička atmosfera mogla se osetiti već po dolasku gostiju, a pevač nije krio sreću i uzbuđenje zbog proslave koju je pažljivo pripremao za svog naslednika.

– Odlično se osećam, a što je najvažnije bebac je dobro. Ivana je takođe odlično i sad čekamo veselje. Spremio sam jedno desetak, petnaestak majica za cepanje, je l’ mislite da će biti malo (smeh)? Koliko god da sam poneo biće malo! – rekao je Joca Stefanović sa osmehom.
Sve najnovije vesti, dešavanja sa snimanja „Zvezda Granda“ možete da pratite na našem portalu, kao i na društvenim mrežama. Link za Fejsbuk je OVDE, dok najzanimljivije videe sa snimanja i emisija pratite na Instagramu OVDE!
NE PROPUSTITE I:


































