Nakon velikog finala emisije „Nikad nije kasno“, nastavilo se slavlje u Grandovom studiju, a jedno od najvećih iznenađenja večeri bio je dolazak pevača Željka Samardžića.
Popularnog pevača naše kamere usnimile su pri dolasku u studio, gde ga je dočekala ekipa Granda. Iako je iza sebe imao naporan dan, Željko je bio odlično raspoložen, pa je odmah po ulasku nasmejao prisutne.
– Je l’ ima neko umoran? – našalio se pevač, nakon čega je usledio smeh okupljenih.

Samardžić je otkrio da je neposredno pre dolaska na slavlje imao koncert u Nišu, ali ga to nije sprečilo da dođe i pridruži se proslavi povodom završetka još jedne uspešne sezone.
– Imao sam koncert u Nišu i pravo sam stigao na žurku „Nikad nije kasno“ – rekao je Željko.

Sve najnovije vesti, dešavanja sa snimanja „Zvezda Granda“ možete da pratite na našem portalu, kao i na društvenim mrežama. Link za Fejsbuk je OVDE, dok najzanimljivije videe sa snimanja i emisija pratite na Instagramu OVDE!
NE PROPUSTITE I:


































