Dražen Žerić Žera večeras je član žirija u velikom finalu emisije „Nikad nije kasno“, a u razgovoru za naš portal otkrio je šta ga iznova oduševljava kod takmičara ovog muzičkog šou-programa.
Kako kaže, posebno poštovanje ima prema učesnicima koji su iza sebe ostavili teške životne priče, ali su uprkos svim izazovima pronašli snagu da stanu na scenu i zapevaju.
-Pesma i emocije nemaju granice. Ovi ljudi koji su prošli imali su teške živote, ali lakše im je uz pesme – rekao je za Grand.

Popularni muzičar osvrnuo se i na svoju dugogodišnju karijeru, te istakao da je muzika njegov životni poziv:
-Svaki koncert te mnogo iscrpi. Ne znam kad sam poslednji put slušao muziku u kući, a kamoli nešto drugo. U autu mi se ne sluša ništa. Samo tišina i vetar, gledamo televiziju, seriju i tako dalje.

Sve najnovije vesti, dešavanja sa snimanja „Zvezda Granda“ možete da pratite na našem portalu, kao i na društvenim mrežama. Link za Fejsbuk je OVDE, dok najzanimljivije videe sa snimanja i emisija pratite na Instagramu OVDE!
PROČITAJTE JOŠ:

































