Jedan od najzapaženijih finalista ove sezone „Zvezda Granda“, Bubi Ademov, pred veliko finale imao je najveću podršku upravo od svojih najbližih.
Naša ekipa uhvatila je iza kulisa njegove roditelje, ali i devojku Milicu Živković, koja se takođe takmičila u „Zvezdama Granda“.

Milica nije krila uzbuđenje i priznala je da tremu oseća čak više od samog finaliste.
-Ja imam veću tremu, nego svi ostali. Savetovala sam ga da bude opušten i svoj. Ovo je stvarno veliki uspeh, mi smo zadovoljni šta god da uradi – rekla je i dodala da dolazak studio probudi u njoj posebne emocije:
-Hvata me nostalgija svaki put kad dođem i jedva čekam da se ponovo pojavim.

Koliko je porodica ponosna na Bubija, potvrdila je i njegova majka, koja nije želela da govori o pobedi, jer je za nju njen sin već ostvario najveći uspeh.
-Za mene je Bubi već pobednik. Kako god da bude, biće okej. Nadica će kasnije stići, ona ga u svemu podržava – rekla je Bubijeva majka.

Milica je na kraju otkrila i da su pripreme za finale trajale dugo, ali i da je Bubi potpuno spreman za veliki izazov.
Spremali smo se baš dosta. Mislim da se dobro naspavao i odmorio, mislim da je baš dobro – istakla je Bubijeva devojka, Milica Živković.

Sve najnovije vesti, dešavanja sa snimanja „Zvezda Granda“ možete da pratite na našem portalu, kao i na društvenim mrežama. Link za Fejsbuk je OVDE, dok najzanimljivije videe sa snimanja i emisija pratite na Instagramu OVDE!
PROČITAJTE JOŠ:


































