„To je život i jednostavno ga treba tako shvatiti“ Keba konačno otkrio kakvi su zaista odnosi među članovima žirija „Zvezda Granda“: (VIDEO)

Član žirija muzičkog tamičenja „Zvezde Granda„, pevač Dragan Kojić Keba ocenio j esezonu koja je završena prošlog vikenda i istakao po čemu će pamtitii proteklih deset meseci.

Keba u razgovoru za Grand progovorio o dešavanjima iza scene, a nije skrivao ponos zbog uspešno realizovanog serijala u kojoj je ove sezone bio redovni mentor i član žirija.

keba 2

-Uz svo dužno poštovanje vinovniku i tvorcu ovog formata, sutoru Saši Popoviću, mislim da je ova ekipa dostigla jedan zavidan nivo. To slobodno mogu reći jer svi znamo da smo najgledaniji u ovim formatima takmičenja. Da li smo najbolji, o tome neću da pričam jer publika to govori. A da smo najgledaniji bili, bili smo. I to od prve do poslednje emisije u ovom serijalu. To govori mnogo toga – rekao je Keba.

KEBA ZG SNIMANJE 02062026 FOTO ELENA 80 ok 1

On je posebno pozdravio sve kolege iz žirija i u par reči sumirao utiske i priznao kakvi odnosi zaista vladaju među njima.

-Bilo je svega. I razmirica, i kreativnih sukoba, i svađica i svađa. Al to je normalno. To je život i jednostavno treba ga tako shvatiti. Ne kao bitku, ne kao boj nego kao kreativni sukob. Nosim samo lepe uspomene. Videli ste i u polufinalu, omaklo mi se da nešto iskomponujem i niko se naljutio nije. Što rekla Dara, od četiri pa do pola sedam. Ja sam produžio na sedam, pa na pola osam, osam. Ceca kaže: „Je l’ si normalan“? (smeh) – otkrio je Keba i naglasio kakav odnos ima sa Aleksandrom Milićem Milijem:

-A Mili tek, kad ja pevam on stavlja prste u uši. Ali nije Mili takav, kad je bila svadba kod direktora Šljive, ja sam ga tada bolje upoznao. Ma nije mi dao da odem do četiri sata, grli me. Pa što nisi takav u emisiji, Mili? Ne znam da li je rakijica ili nešto, ali primetio sam, što me je obradovalo, da sam mu ipak drag.

Keba usi

Keba je dodao da ga gledamo i sledeće sezone u žiriju „Zvezda Granda“ a potom se osvrnuo na leto pred nama i na koncerte koji ga očekuju.

-Na Letnjoj pozornici u Nišu 3. jula siguran sam da će biti predivno, a da ne pričam o velikom koncertu na Tašmajdanu 12. septembra. To neće biti koncert, već događaj. To će biti predstava, nešto što niste do sada doživeli na koncertu. To nije trik, već moj zaključak i siguran sam u to što govorim, kao što sam siguran i kada pevam. Dođite, videćete neviđeno – zaključio je Keba.

KEBA ZG SNIMANJE 04112025 FOTO ELENA 11 ok

Razgovor sa Draganom Kojićem Kebom pogledajte u videu na početku teksta.

Sve najnovije vesti, dešavanja sa snimanja „Zvezda Granda“ možete da pratite na našem portalu, kao i na društvenim mrežama. Link za Fejsbuk je OVDE, dok najzanimljivije videe sa snimanja i emisija pratite na Instagramu OVDE!

PROČITAJTE JOŠ:

Foto: Z.K.Munja/E.Srdić/Printscreen,
Autor: A. Dačić