
Nakon što su se slegli utisci posle velikog finala „Zvezda Granda“, finalistkinja Elmedina Laličić oglasila se emotivnom porukom i zahvalila svima koji su bili uz nju tokom celog takmičenja.
Elmedina je istakla da je noć finala bila ispunjena emocijama, borbom i trudom, i da će joj zauvek ostati u sećanju zbog ogromne podrške koju je dobila od publike.
– Sad kada se sve sleglo, imam potrebu da vam se ovako obratim. Ovo je bila noć puna emocija, borbe i truda. Ne mogu da vam opišem koliko mi je srce bilo puno kada sam videla količinu podrške koju sam dobila od vas. Borili smo se i zahvaljujući vašoj podršci stigli smo do top 10 finalista regionalnog takmičenja ‘Zvezde Granda'“– napisala je Elmedina koja je najzahvalnija svojim najbližima koji su joj ujedno i najveći oslonac u životu:
– Hvala pre svega mojoj porodici, koja mi je bila podrška ne samo u ovoj priči, već kroz ceo moj život. Bez njih ništa ne bi bilo moguće.

Elmedina nije zaboravila ni svoju mentorku Ana Bekuta, kojoj je uputila posebne reči.
– Hvala mojoj dragoj mentorki Ani Bekuti, koja je bila uz mene svake minute i sekunde i koja je, pre svega, veliki čovek. Takođe, hvala i našem timu koji je uvek bio tu za nas i radio sa nama da damo svoj maksimum na sceni.
Finalistkinja je poručila da za nju ovim nije kraj, već početak novog poglavlja.
– Ove noći započela je jedna nova priča koja će trajati i trajati. Hvala vam do neba na svemu. Šaljem vam veliki zagrljaj. Uskoro dolaze novi projekti i mnogo toga lepog– poručila je Elmedina.
BONUS VIDEO- Elmedina Laličić- Finale „Zvezde Granda“:
Sve najnovije vesti, dešavanja sa snimanja „Zvezda Granda“ možete da pratite na našem portalu, kao i na društvenim mrežama. Link za Fejsbuk je OVDE, dok najzanimljivije videe sa snimanja i emisija pratite na Instagramu OVDE!
PROČITAJTE JOŠ:


































