Elmedina Laličić uputila emotivne reči Ani Bekuti nakon finala: Ovo joj nikada neće zaboraviti (FOTO)

ELMEDINA LALICIC FOTO ELENA 4 ok

Nakon što su se slegli utisci posle velikog finala „Zvezda Granda“, finalistkinja Elmedina Laličić oglasila se emotivnom porukom i zahvalila svima koji su bili uz nju tokom celog takmičenja.

Elmedina je istakla da je noć finala bila ispunjena emocijama, borbom i trudom, i da će joj zauvek ostati u sećanju zbog ogromne podrške koju je dobila od publike.

Sad kada se sve sleglo, imam potrebu da vam se ovako obratim. Ovo je bila noć puna emocija, borbe i truda. Ne mogu da vam opišem koliko mi je srce bilo puno kada sam videla količinu podrške koju sam dobila od vas. Borili smo se i zahvaljujući vašoj podršci stigli smo do top 10 finalista regionalnog takmičenja ‘Zvezde Granda'“– napisala je Elmedina koja je najzahvalnija svojim najbližima koji su joj ujedno i najveći oslonac u životu:

Hvala pre svega mojoj porodici, koja mi je bila podrška ne samo u ovoj priči, već kroz ceo moj život. Bez njih ništa ne bi bilo moguće.

ELMEDINA LALICIC ZG SNIMANJE 12052026 FOTO ELENA 13

Elmedina nije zaboravila ni svoju mentorku Ana Bekuta, kojoj je uputila posebne reči.

Hvala mojoj dragoj mentorki Ani Bekuti, koja je bila uz mene svake minute i sekunde i koja je, pre svega, veliki čovek. Takođe, hvala i našem timu koji je uvek bio tu za nas i radio sa nama da damo svoj maksimum na sceni.

Finalistkinja je poručila da za nju ovim nije kraj, već početak novog poglavlja.

Ove noći započela je jedna nova priča koja će trajati i trajati. Hvala vam do neba na svemu. Šaljem vam veliki zagrljaj. Uskoro dolaze novi projekti i mnogo toga lepog– poručila je Elmedina.

BONUS VIDEO- Elmedina Laličić- Finale „Zvezde Granda“:

Sve najnovije vesti, dešavanja sa snimanja „Zvezda Granda“ možete da pratite na našem portalu, kao i na društvenim mrežama. Link za Fejsbuk je OVDE, dok najzanimljivije videe sa snimanja i emisija pratite na Instagramu OVDE!

PROČITAJTE JOŠ:

Foto: Z.K.Munja/E. Srdić,
Autor: S. Čumić