
Iako je važila za jednu od glavnih favoritkinja, Darija Lukić Nešković nije uspela da odnese pobedu u finalu šoua „Nikad nije kasno“, koje je održano u nedelju.
Pevačici je za dlaku izmakao trijumf, pošto je zauzela drugo mesto i po glasovima stručnog žirija i u SMS glasanju.

Nakon završetka finala, Darija se oglasila na društvenim mrežama i poručila da nije razočarana ishodom takmičenja.
– Ljudi, eksplodiraće mi telefon… Da li ste vi svesni koliko sam ja srećna? Pored ovoliko finalista i ovakvih vokala, ja sam na dva mesta vicešampion! E sad, što kaže pesma: „Nesrećnik sam od malena“… Šalim se, šalim se. Divno iskustvo i divna prijateljstva. Šta čovek više da poželi? Samo mi nedostaje mama i pobeda za nju… Grlim vas, volim i ljubim. Hvala vam na svemu– napisala je Darija nakon finala, dok su se u komentarima nizale čestitke i pohvale za njene nastupe.
BONUS VIDEO-
Sve najnovije vesti, dešavanja sa snimanja „Zvezda Granda“ možete da pratite na našem portalu, kao i na društvenim mrežama. Link za Fejsbuk je OVDE, dok najzanimljivije videe sa snimanja i emisija pratite na Instagramu OVDE!
PROČITAJTE JOŠ:

































