Mina Kostić izašla iz „Laze“, sa bratom i partnerom napustila kliniku: „Odlično sam“

mina kostic 35

Pevačica Mina Kostić izašla je danas iz Klinike za psihijatrijske bolesti „Laza Lazarević“, a po nju je došao partner Mane Ćuruvija Kasper, kao i brat Milan.

Mina je imala kačket i naočare na licu, nosila je crnu haljinu, a pripadnicima sedme sile kratko se obratila rečima da je dobro.

kasper i mina 1

-Odlično sam, dobro se osećam – kratko je poručila pevačica, koja je odmah sa Kasperom i braćom ušla u auto, te su se odvezli u nepoznatom pravcu.

Iako je pevačicin otpust bio zakazan za juče, on je morao biti odložen usled nepredviđenih okolnosti.

Kasper, koji se ispred bolnice pojavio obučen u crno od glave do pete, nije želeo da komunicira sa prisutnim novinarima, te je isto uradio i nakon što su izašli napolje.

MINA KOSTIC GP SNIMANJE 13052024 FOTO MUNJA 8

Tokom njenog boravka u ustanovi, on ju je svakodnevno obilazio i donosio joj sve neophodne stvari.

Podsetimo, Mina Kostić je primljena u zdravstvenu ustanovu 31. maja uz pratnju policije, a zadržana je na lečenju, kako su preneli mediji, usled teškog oblika anksioznosti.

Sve najnovije vesti, dešavanja sa snimanja „Zvezda Granda“ možete da pratite na našem portalu, kao i na društvenim mrežama. Link za Fejsbuk je OVDE, dok najzanimljivije videe sa snimanja i emisija pratite na Instagramu OVDE!

PROČITAJTE I:

Foto: Z.K.Munja/Printscreen,
Autor: A. Dačić