
Jedna od najzapaženijih učesnica ove sezone „Nikad nije kasno“ Slavica Mijailović Beka, priznala je da je veoma uzbuđena zbog nastupa u finalu a za koji je pripremila posebnu pesmu.

Uzimajući u obzir njen neprikosnoveni pevački talenat, predsednik žirija odlučio je da se našali sa Bekom, iako je u njegovoj šali bilo i pola istine.
– Da li si obavestila ove tvoje polaznike na fitnesu da od jeseni više nećeš radoto taj posao?– našalio se Mare, aludirajući na to da će Beka ubuduće samo pevati.
– Mislim da su sami shvatili- odgovorila je finalistkinja sa osmehom.

Za finalno veče, a u kom je nastupila pod rednim brojem četiri, Slavica Mijailović odabrala je jednu od najemotivnijih numera Marije Šerifoivić „Moj grad“, a koja je potpuno raspametila sve.
– Kad neko peva iz srca!- rekla je Bekuta, a zatim se finalistkinji ponovo obratio Saša Milošević Mare.
– Još jedno bravo! Beka je kroz celo takmičenje bila savršena, i sjajno birala pesme, i ovde se čula ta šabačka linija, jer su autori Milan Miletić i Saško Nikolić, i od srca ti želim da ti upravo ta ekipa napravi pesmu- poručio je on.

Ako želiti da podržite baš Beku u trci za titulu pobednika, pošaljite SMS glas sa rednim brojem 4 na broj zemlje iz koje glasate, ili putem našeg Fejsbuk glasanja.
Sve najnovije vesti, dešavanja sa snimanja „Zvezda Granda“ možete da pratite na našem portalu, kao i na društvenim mrežama. Link za Fejsbuk je OVDE, dok najzanimljivije videe sa snimanja i emisija pratite na Instagramu OVDE!
PROČITAJTE JOŠ:


































