
Od prvog pojavljivanja na velikoj sceni „Zvezda Granda“, Minja Stanković stekla je velike simpatije publike i žirija, a vrednim radom i trudom, kojim je pomerala granice u svakom krugu, zasluženo je stigla do velikog finala.
Iako nije odnela pobedu, Minja je pomosna na svoj uspeh, a nakon završetka takmičenja sabrala je utiske i oglasila se na svojim društvenim mrežama.

Ona se oglasila emotivnom porukom u kojom je zaokružila svoje takmičenje.
– Kraj još jedne divne faze u životu! Potrebno je vreme da se slegnu svi utisci, emocije… Jedino što sigurno znam je da sam vam beskrajno zahvalna na podršci- poručila je Minja, ističući da su joj poruke, komentari i podrška publike mnogo značili tokom takmičenja.
Ona je naglasila da za nju ovo nije bilo samo muzičko nadmetanje, već i važna životna lekcija.
– Ovo nije bilo samo takmičenje, ovo je bila ubrzana škola odrastanja, druženja, discipline, rada i truda. Bilo je mnogo lepih trenutaka, ali i onih izazovnih, koji su me naučili koliko je važno verovati u sebe i ne odustajati– napisala je finalistkinja.

Posebnu zahvalnost uputila je svojoj porodici i mentoru Aleksandru Miliću Miliju, za kog je istakla da joj je tokom celog takmičenja bio velika podrška.
– Moj dragi mentor koji je bio u stanju da se posvađa sa celim žirijem zbog mene i da mi bude beskrajna podrška. Iako je ovo kraj jednog poglavlja, nekako osećam da je tek početak nečeg novog i lepog– poručila je Minja koja je poslala poruku svima koji prate njen rad
– Svaki trud se isplati!
BONUS VIDEO- Minja Stanković- Finale „Zvezde Granda“:
Sve najnovije vesti, dešavanja sa snimanja „Zvezda Granda“ možete da pratite na našem portalu, kao i na društvenim mrežama. Link za Fejsbuk je OVDE, dok najzanimljivije videe sa snimanja i emisija pratite na Instagramu OVDE!
PROČITAJTE JOŠ:


































