
Mane Ćuruvija, verenik Mine Kostić, posetio je danas pevačicu u psihijatrijskoj ustanovi „Laza Lazarević“ gde je odvedena pre nekoliko dana i gde je po odluci nadležnih ostavljena na lečenju.
Naime, Kasper je nedavno doleteo iz Amerike u Beograd, a danas je, ponovo došao u posetu Mini.

Nakon što je poseta završena, on je vidno utučen sa naočarama za sunce i slušalicama u ušima napustio kliniku, kako prenose mediji.
On je navodno bio vidno neraspoložen, a nakon izlaska, brzo se udaljio u nepoznatom pravcu.

Usput je telefonirao, pa je komunicirao sve vreme dok je odlazio ka automobilu i pokušao da izbegne kontakt sa medijima.
PROČITAJTE JOŠ:
(Blic.rs)


































