Kasper napustio bolnicu nakon što je posetio Minu, evo kako se ponašao

mina kasper kolaz

Mane Ćuruvija, verenik Mine Kostić, posetio je danas pevačicu u psihijatrijskoj ustanovi „Laza Lazarević“ gde je odvedena pre nekoliko dana i gde je po odluci nadležnih ostavljena na lečenju.

Naime, Kasper je nedavno doleteo iz Amerike u Beograd, a danas je, ponovo došao u posetu Mini.

mina i kasper 3

Nakon što je poseta završena, on je vidno utučen sa naočarama za sunce i slušalicama u ušima napustio kliniku, kako prenose mediji.

On je navodno bio vidno neraspoložen, a nakon izlaska, brzo se udaljio u nepoznatom pravcu.

kasper i mina

Usput je telefonirao, pa je komunicirao sve vreme dok je odlazio ka automobilu i pokušao da izbegne kontakt sa medijima.

PROČITAJTE JOŠ:

(Blic.rs)

Foto: printscreen/ Instagram/,
Autor: K. Marković