
Nakon što je danas objavo sliku sa majkom, sin Halida i Sejde Bešlić se ponovo oglasio na društvenim mrežama.
Slomljen nakon majčine smrti zahvalio se svima na porukama podrške.
– S obzirom na to da dobijam hiljade poruka ne mogu svima odgovoriti pojedinačno. Hvala vam svima. Amin – napisao je Dino Bešlić.

Podsetimo, Sejda Bešlić preminula je juče, osam meseci nakon Halidove smrti. Nakon duge i teške borbe sa opakom bolešću Sejda je nažalost izgubila bitku.
Sejda će biti ispraćena na večni počinak u četvrtak, 4. juna, u 14.30 časova na Gradskom groblju Bare u Sarajevu.

Sve najnovije vesti, dešavanja sa snimanja „Zvezda Granda“ možete da pratite na našem portalu, kao i na društvenim mrežama. Link za Fejsbuk je OVDE, dok najzanimljivije videe sa snimanja i emisija pratite na Instagramu OVDE!
PROČITAJTE I:


































